Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Chrípka a prechladnutie sú respiračnými ochoreniami,  spôsobené rôznymi vírusmi. Nakoľko tieto dva typy ochorení majú podobné príznaky, môže byť ťažké určiť rozdiel medzi nimi na základe symptómov.

 

Pohyb je pre človeka nevyhnutný a zdraviu prospešný. Existuje však mnoho faktorov, ktoré nás v pohybe výrazne obmedzujú. K narušeniu pohybového ústrojenstva dochádza v dôsledku nevhodnej životosprávy, často aj pohodlnosti a typickej ľudskej lenivosti.

 

Svoje vlasy zaťažujeme čím ďalej, tým viac. Nemusí sa to týkať výlučne len žien, ktoré zakaždým podľahnú príjemnej vôni novej vlasovej kozmetiky.

 

Náš imunitný systém často bojuje aj látkami, ktoré nepatria k typicky škodlivým pre ľudský organizmus a celkové zdravie. V takomto prípade ide o abnormálnu reakciu obranných mechanizmov na niečo, čo ľudskému zdraviu by za bežných okolnosti nemalo uškodiť.

 

 

Na príchod svojho vytúženého bábätka sa rodičia snažia dokonale pripraviť. V záujme všetkých zodpovedných rodičov treba venovať pozornosť bežným zásadám primárnej starostlivosti o dieťa.

 

Zvíťaziť nad prejedaním počas vianočných návštev vôbec nie je jednoduché. Prevencia v podobe striedmej zdržanlivosti je vylúčená - nechcete predsa nikoho uraziť a nechať sa dlho núkať je neslušné.

 

Ako si zmerať tlak v pohodlí domova? Prinášame Vám pár užitočných rád ako na to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
:
Plná (Desktop) verzia