Kategórie
 
 
 
 
 
Eucerin AQUAporin ACTIVE Krém pre normálnu, zmiešanú pleť a citlivú pokožku 1x50 ml
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 18 %

Eucerin AQUAporin ACTIVE Krém pre normálnu, zmiešanú pleť a citlivú pokožku 1x50 ml

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Bežná cena: 22,10 € Vaša cena: 18,04 €

Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE pre normálnu a zmiešanú pleť je osviežujúci pleťový krém, ktorý prináša intenzívnu, okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu.

Pleť potrebuje pre svoje zdravie vodu. A pre zaistenie správnej hydratácie pleti nie je dôležité len množstvo vody, ale tiež to, ako efektívne je v pokožke distribuovaná. Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE podporuje vlastnú prirodzenú hydratačnú sieť pleti tak, aby mala všetku hydratáciu, ktorú potrebuje.

Hydratačný krém Eucerin AQUAporin ACTIVE bol inšpirovaný objavom aquaporínov, ktorý získal Nobelovu cenu. Aquaporíny sú kanáliky, ktoré zaisťujú distribúciu vody medzi kožnými bunkami. Zloženie obsahuje glucoglycerol→, ktorý má schopnosť stimulovať tvorbu aquaporínov, a tak skvalitňuje hydratáciu pleti.
 

Hydratačný krém Eucerin Aquaporin ACTIVE s ľahkou textúrou je vhodný pre normálnu a zmiešanú pleť, vrátane citlivej, a vďaka svojmu rýchlo sa vstrebávajúcemu zloženiu predstavuje ideálny základ pod mejkap. Pleť získa žiarivý a zdravý vzhľad, bude na dotyk jemná, vláčna a svieža. Viac na adcc.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
:
Plná (Desktop) verzia